Пут шампиона

Студенти и професори Факултета, у склопу студијског образовног концепта Тренер у спорту, присуствовали су 5. маја тренингу мушке одбојкашке репрезентације Србије у Врњачкој Бањи.

Након тренинга имали су разговор са главним тренером репрезентације Србије Слободаном Ковачем, кондиционим тренером и нашим професором доц. др Радивојем Радаковићем и тим менаџером Миланом Симојловићем.

У једночасовном разговору тренери су са техничко-тактичког и кондиционог аспекта извршили анализу тренинга коме су присуствовали, а студенти су имали прилику да поставе питања и тако употпуне своја теоријска и практична знања из области спортског тренинга.

Ова едукативна студијска екскурзија завршила се заједничким фотографисањем, а Факултет је за успомену добио дрес репрезентације са потписима тренера и играча.