ОБАВЕШТЕЊЕ О ИЗВОЂЕЊУ ОНЛАЈН НАСТАВЕ ЗА СТУДЕНТЕ ОСНОВНИХ СТУДИЈА

ПРЕКИД НАСТАВЕ И ДРУГИХ АКТИВНОСТИ

MЕРЕ ОПРЕЗА ЗБОГ ПОЈАВЕ КОРОНА ВИРУСА

Приступно предавање др Марије Ивановић

Приступно предавање кандидата за избор у звање доцента за ужу научну област Методика наставе музичке културе и музичког васпитања др Марије Ивановић.

Обавештење

Обавештење о реализацији Мартовског испитног рока

У складу са епидемиолошком ситуацијом у Републици Србији и одлуком о укидању ванредног стања Педагошки факултет у Ужицу ће од 18. до 20. маја организовати нереализоване испите из Мартовског испитног рока.

Термини испита биће објављени у понедељак на сајту.

Брз интернет за студенте

Кабинет председнице Владе Србије у сарадњи са Министарством трговине, туризма и телекомуникација обезбедио је подршку телеоператера како би било омогућено коришћење брзог интернета за студенте који прате онлајн наставу.

Да би стекли могућност коришћења брзог интернета студенти Универзитета у Крагујевцу треба да  попуне пријаве које ће им проследити факултети Универзитета на којима студирају.

Рок за пријаву је 7. мај 2020. године.

Сајт Министарства просвете, науке и технолошког развоја

На сајту Универзитета у Крагујевцу можете прочитати Саопштење Ректорског савета конференције универзитета Србије о плану активности за организовање наставка актуелне школске године.

Конкурси за Еразмус+ кредитну мобилност

Конкурс за стипендирану мобилност студената у сврху учења и Конкурс за мобилност запослених су објављени на сајту Универзитета у Крагујевцу: http://www.kg.ac.rs/erasmus.php

Онлајн Априлске радионице Центра за развој каријере

Месец април у календару Центра за развој каријере и саветовање студената резервисан је за програм радионица за студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу под називом Априлске радионице. Програм је конципиран тако да учесницима пружи релевантне информације и пренесе искуства значајна за развој каријере, пружајући тако подршку развоју знања и вештина које ће им бити од значаја како током студија, тако и приликом изласка на тржиште рада.

Више информација на сајту Универзитета у Крагујевцу

Радионица заказана за 30. април

Конкурс за ЕРАЗМУС+

Конкурс за стипендирану мобилност студената у сврху учења у оквиру ЕРАЗМУС+ програма

Објављене нове стипендије и конкурси

Нове стипендије за 2020. годину можете погледати на линку.

Конкурс за стипендирање студената основних и мастер академских студија Фонда за младе таленте Републике Србије

- Конкурс за стипендирање

Конкурси за Еразмус+ кредитну мобилност

Расписани конкурси за пријаву студената и запослених на Педагошком факултету у Ужицу за кредитну мобилност на Педагошком факултету Универзитета "Константин Филозоф" у Нитри, Словачка.

Више информација на сајту Универзитета у Крагујевцу:

Конкурс за студенте

Конкурс за запослене