Свечани пријем бруцоша

Првог дана октобра приређен је свечани пријем и додела индекса студенатим прве године нашег Факултета. Пожелевши им добродошлицу и успех у даљем школовању, декан проф. др Снежана Маринковић посебно је нагласила да пријем нове генерације студената увек представља један од најсвечанијих дана на Факултету: „Ове године уписали смо 27. генерацију учитеља, 15. генерацију васпитача и прву генерацију тренера у спорту. Са радошћу очекујемо нова млада лица са којима ћемо се у наредним годинама дружити и сарађивати.“

Студентима су се обратили и продекан за наставу проф. др Сања Маричић, Маријана Селаковић, потпредседник Студентског парламента Универзитета у Крагујевцу и председник Студентског парламента Педагошког факултета у Ужицу, и Анђелија Јовановић, председник Извршног одбора Уније студената Ужица.

Овом приликом бруцошима су се представили и хор нашег Факултета и студент Нађа Ђоковић извођењем неколико музичких композиција.